Innowacyjność i komfort – technologia Biolink®

Starck Eyes

Starck Eyes to marka okularów zaprojektowanych przez znanego francuskiego projektanta Philippe’a Starcka. Kolekcje tej marki są uosobieniem elegancji, innowacji i wysokiej jakości, które odzwierciedlają filozofię Starcka skupiającą się na funkcjonalności i zrównoważonym designie. Wyróżniającym elementem okularów Starck Eyes jest wykorzystanie technologii Biolink®, która jest inspirowana ludzkim ramieniem. Biolink® to unikalny zawias wykonany z interaktywnego stopu tytanu, który zapewnia elastyczność i wytrzymałość, umożliwiając ruchy w każdym kierunku. Ten innowacyjny mechanizm dodaje okularom niezwykłej funkcjonalności i komfortu.

Starck Eyes okulary

Minimalistyczny styl i wyrafinowana estetyka

Styl Starck Eyes jest minimalistyczny, ale niezwykle wyrafinowany. Marka skupia się na neutralnych kolorach i prostych liniach, które podkreślają naturalne piękno twarzy. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, takich jak tytan i aluminium, zapewnia lekkość, wytrzymałość i długotrwałość. Okulary Starck Eyes doskonale nadają się dla osób, które cenią sobie zarówno wygodę, jak i estetykę.

Zobowiązanie do zrównoważonego designu

Bez względu na to, czy szukasz okularów korekcyjnych, czy przeciwsłonecznych, kolekcje Starck Eyes oferują szeroki wybór modeli dopasowanych do różnych stylów i potrzeb. Wreszcie, okulary Starck Eyes są znane ze swojego zaangażowania w zrównoważony design. Marka zobowiązała się do minimalizowania swojego wpływu na środowisko poprzez wybór materiałów, procesy produkcyjne i opakowania.

Z przyjemnością informujemy, że okulary Starck Eyes są dostępne w naszym Salonie Optycznym. Zapraszamy do przymierzenia i odkrycia, które z nich najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Nasz doświadczony personel jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w wyborze idealnej pary. Zapraszamy!

Starck Eyes okulary

Nasze salony

Salon Mickiewicza

ul. Mickiewicza 37
01-625 Warszawa Żoliborz
+48 22 560 21 81

+48 792 132 111

kontakt@optyksala.pl

Główna siedziba firmy
Salon optyczny, Pracownia optyczna, Optometrysta, Gabinet refrakcji wzroku, Dobór soczewek kontaktowych

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 10:00-19:00
Sobota: 10:00-14:00

Salon Czumy (przychodnia)

ul. Waleriana Czumy 1
01-355 Warszawa Bemowo
+48 22 664 98 70

kontakt@optyksala.pl

Salon optyczny
Gabinet refrakcji wzroku

Godziny otwarcia:
Pon.- Pt.: 10:00-18:00

Nasze marki