Oferujemy najwyższej jakości szkła okularowe Essilor

Szkła Okularowe Essilor

Jesteśmy dumni, iż możemy zaoferować naszym klientom szkła okularowe od Essilor – światowego lidera w dziedzinie optyki. Essilor jest synonimem doskonałości, innowacji i zaawansowanych technologii, dzięki którym Twój wzrok będzie zawsze w najlepszej formie!

Kompleksowa oferta szkieł Essilor

Dobrze dobrane szkła okularowe to klucz nie tylko do właściwej korekcji wady wzroku, ale także do zapewnienia komfortu z noszenia okularów. Marka Essilor doskonale rozumie tę koncepcję, dążąc do stworzenia soczewek okularowych, które gwarantują najwyższą jakość i precyzję widzenia. Posiadamy w swojej ofercie szkła progresywne Essilor z linii Varilux, które oferują harmonijne i wyraźne widzenie na różnych odległościach. W naszej ofercie znajdują się również szkła Essilor Eyezen, idealne do pracy z komputerem, a także szkła fotochromowe Transitions. Szkła okularowe od Essilor wyróżniają się nie tylko wygodą użytkowania, ale także wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia.

Soczewki progresywne VARILUX

Najczęściej polecane soczewki progresywne na świecie. Pozwalają odzyskać wyraźne widzenie na każdą odległość.W gamie Varilux znajduje się szeroki wachlarz produktów, od soczewek spersonalizowanych, poprzez uniwersalne lub specyficzne, które spełniają oczekiwania wszystkich prezbiopów, niezależnie od ich stylu życia czy wymagań wzrokowych. Soczewki progresywne oferują doskonałą jakość widzenia i dlatego liczba zadowolonych z nich użytkowników stale rośnie.

Soczewki EYEZEN

Soczewki Eyezen to rozwiązanie stworzone dla entuzjastów cyfrowych technologii. Soczewki te zawierają dwie technologie: Eye Protect system oraz Eyezen Focus. Dzięki temu soczewki relaksują oraz chronią wzrok poprzez wsparcie wysiłku akomodacyjnego oka w trakcie pracy z bliska. Dodatkową ochronę stanowi zaawansowany filtr światła niebieskofioletowego. Badania naukowe wykazały, że zdolności akomodacyjne oka zmniejszają się wraz z wiekiem. Dodatkowa moc na dole soczewki Eyezen jest zróżnicowana w zależności od potrzeb i wieku pacjenta, dlatego powinna ona zostać określona przez specjalistę ochrony wzroku po przeprowadzonym badaniu wzroku.

Soczewki okularowe STELLEST

Innowacyjna soczewka okularowa do kontroli progresji krótkowzroczności. Stworzona jest z kompozycji niewidzialnych mikrosoczewek, które kreują sygnał wysyłany do oka, odpowiedzialny za kontrolę jego wzrostu. Sygnał ten pozwala na spowolnienie wydłużania się gałki ocznej, a tym samym progresji krótkowzroczności. Dwuletnie badanie kliniczne wykazało wysoką efektywność soczewek okularowych Stellest.

Soczewki fotochromowe TRANSITIONS

Soczewki fotochromowe to inteligentne rozwiązanie, które zaspokaja potrzeby każdego klienta dzięki połączeniu wielu cech: ochronie przed UV, zaciemnieniu na zewnątrz, pełnej przejrzystości w pomieszczeniach, szybkości reakcji i wysokiej jakości na lata. Innowacyjna technologia pozwala na stworzenie produktu odpowiadającego na oczekiwania klientów: poprawia poziom zaciemnienia na zewnątrz, jak również szybkość zabarwiania i odbarwiania, bez wpływu na przejrzystość w pomieszczeniach oraz ochronę przed promieniowaniem UV czy szkodliwym światłem niebieskim.

Essilor Ava

Rewolucyjny foropter Vision-R umożliwia bardziej precyzyjne badanie wzroku bazujące na nowej refrakcji subiektywnej z dokładnością do 0,01 dioptrii. Z rozwiązaniem AVA podczas kalkulacji soczewki uwzględniany jest wynik refrakcji z dokładnością do 0,01 w każdym punkcie optymalizacji soczewki. Rozwiązanie AVA zostało wdrożone na szerokiej gamie produktów Essilor: wszystkie konstrukcje soczewek premium od Essilor, wszystkie materiały organiczne, wszystkie opcje – przejrzyste, przeciwsłoneczne i Transitions.

Essilor szkła

Doświadcz jakości Essilor w Optyk Sala

Zapraszamy do naszego salonu optycznego Optyk Sala, gdzie odkryjesz zalety szkieł Essilor. Przyjdź, przymierz różne oprawki i pozwól naszym specjalistom dopasować szkła idealne dla Twoich oczu.

W Optyk Sala oprócz szkieł okularowych Essilor oferujemy również szeroki wybór oprawek od renomowanych marek. Nasz doświadczony personel z wielką przyjemnością pomoże Ci dobrać idealne okulary, które nie tylko poprawią jakość Twojego widzenia, ale także podkreślą Twój styl.

Z Essilor i Optyk Sala Twoje oczy będą w dobrych rękach. Zapraszamy!

Nasze salony

Salon Mickiewicza

ul. Mickiewicza 37
01-625 Warszawa Żoliborz
+48 22 560 21 81

+48 792 132 111

kontakt@optyksala.pl

Główna siedziba firmy
Salon optyczny, Pracownia optyczna, Optometrysta, Gabinet refrakcji wzroku, Dobór soczewek kontaktowych

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 10:00-19:00
Sobota: 10:00-14:00

Salon Czumy (przychodnia)

ul. Waleriana Czumy 1
01-355 Warszawa Bemowo
+48 22 664 98 70

kontakt@optyksala.pl

Salon optyczny
Gabinet refrakcji wzroku

Godziny otwarcia:
Pon.- Pt.: 10:00-18:00

Nasze marki