Kompleksowy pomiar ostrości wzroku oraz dobór soczewek

W naszych salonach specjaliści wykonują kompleksowy pomiar ostrości wzroku oraz dobór soczewek kontaktowych. Obejmuje on szczegółowy wywiad samopoczucia widzenia, trybu życia i potrzeb Pacjenta. Wykonywane jest sprawdzenie widzenia obuocznego, które jest niezbędne do wykonania okularów progresywnych.

W świecie optyki, najważniejszym jest uzyskanie najwyższej jakości widzenia dla naszych pacjentów. W naszych salonach optycznych, nieustannie staramy się podnosić ten standard, a naszym najnowszym narzędziem jest foropter VISION-R 800. Ta innowacyjna technologia umożliwia nam przeprowadzenie kompleksowych badań optometrycznych z nieosiągalną dotąd precyzją. Dzięki niej, możemy dostosować soczewki do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta z dokładnością do 0,01 dioptrii. Przyłącz się do rewolucji w badaniach wzroku i doświadcz różnicy, jaką może przynieść precyzyjna refrakcja.

foropter VISION-R 800
badania wzroku optyk

Foropter VISION-R 800 – przełom w precyzyjnym badaniu wzroku

W tradycyjnym procesie refrakcji, osoba badająca sukcesywnie określa wartość sfery, oś cylindra oraz wartość cylindra indywidualnie, mimo iż te trzy wartości są zależne od siebie. W rezultacie wartość sfery musi być ponownie uściślona po określeniu wartości cylindrycznych. Dzięki modułowi optycznemu VISION-R wszystkie komponenty refrakcji mogą być zmieniane jednocześnie.

BARDZIEJ PRECYZYJNY FOROPTER

RECEPTY Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 0,01D: foropter VISION-R 800 kontroluje moc z dokładnością do 0,01D i pozwala specjaliście na przepisanie recepty z precyzją 0,01D, aby zapewnić pacjentowi lepszą jakość widzenia.

PŁYNNA ZMIANA MOCY: foropter VISION-R 800 w płynny sposób umożliwia zmianę mocy zarówno sfery, jak i cylindra, z dokładnością aż do 0,01D, podczas gdy klasyczny foropter oferuje dokładność do 0,25D.

NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO KAŻDEJ WARTOŚCI REFRAKCJI: z foropterem VISION-R 800 można zmieniać jednocześnie wartość sfery, cylindra i osi.

POMIAR VERTEXU DZIĘKI WBUDOWANYM KAMEROM: tylne kamery foroptera VISION-R 800 mierzą verte pozwalając na dokładną kontrolę wartości refrakcji.

Technologia Digital Infinite Refraction pozwala określić receptę z dokładnością do 0,01 D. Dzięki temu możemy w pełni wykorzystać potencjał cyfrowej obróbki powierzchni stosowanej w produkcji soczewek.

Ta różnica jest wyraźnie zauważalna dla pacjenta! Większość pacjentów zauważa różnicę pomiędzy tradycyjną refrakcją bazującą na różnicy 0,25D, a precyzyjną refrakcją 0,01D.

Niezależnie od tego jaką wartość soczewek wybierzemy (0,01D czy 0,25D), korzystanie z precyzyjnej procedury daje dodatkowe korzyści. W tradycyjnej procedurze refrakcji wartości są zaokrąglane do 0,25D na każdym etapie badania, co kumuluje niedokładność wyniku. W Digital Infinite Refraction wszystkie procedury są wykonywane z dokładnością do 0,01D, a finalne wartości są zaokrąglane do 0,05D lub 0,25D, zapewniając bardziej wiarygodny wynik.

Dla pacjenta jest to równoznaczne z dużo bardziej precyzyjną refrakcją, niezależnie od tego czy zdecyduje się na soczewki okularowe wykonane dla recepty z dokładnością 0,01D czy zaokrągloną do 0,25D.

95% ludzi jest wrażliwych na zmiany mniejsze niż 0,125D!!!

Z FOROPTEREM VISOIN-R 800 zapewniamy pacjentom NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ WIDZENIA!

Godziny pracy optometrystów:

Salon Mickiewicza 37

PONIEDZAŁEK – PIĄTEK 11.00 – 19.00

tel. 792132111

tel. 225602181

Salon Czumy 1

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 10.00 – 18.00

tel. 226649870

Prosimy wcześniej o telefon w celu ustalenia terminu wizyty

Do zobaczenia!