Kompleksowa oferta szkieł okularowych Hoya

Szkła okularowe Hoya

Z dumą prezentujemy szkła okularowe marki Hoya – synonim najwyższej jakości i precyzji. Japońska firma Hoya to światowy lider w produkcji zaawansowanych szkieł okularowych. Wykorzystując innowacyjne technologie, Hoya od dziesięcioleci dostarcza produkty doskonałe pod względem jakości, wydajności i komfortu noszenia.

Szkła Okularowe, które dbają o Twój wzrok

Hoya stawia na personalizację, dzięki czemu Twoje okulary będą idealnie dopasowane do Twojego stylu życia i potrzeb. Zaawansowane szkła progresywne oferują płynne i ostre widzenie na wszystkich odległościach, a specjalne powłoki antyrefleksyjne minimalizują refleksy i zapewniają wyjątkową przejrzystość.

Zdrowie Twoich oczu jest dla firmy Hoya priorytetem. Dlatego ich szkła zawierają powłoki, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem emitowanym przez ekrany. Z soczewkami Hoya, Twoje oczy są zawsze w dobrych rękach.

Dzięki smukłym i lekkim szkłom od Hoya, Twoje okulary nie tylko poprawią jakość Twojego widzenia, ale także podkreślą Twój styl i elegancję.

Soczewki MIOSMART

Soczewka przeznaczona do korekcji i spowolnienia progresji krótkowzroczności u dzieci. Wyniki 2-letniego badania wskazują na spowolnienie progresji krótkowzroczności o średnio 60%. Podstawą soczewki okularowej jest zastosowana technologia D. I. M. S. Soczewka MIOSMART jest soczewką jednoogniskową, której zewnętrzna powierzchnia zawiera setki małych segmentów, z których każdy powoduje krótkowzroczne rozogniskowanie. Taka struktura soczewki umożliwia spowolnienie wzrostu długości osiowej gałki ocznej, jak również uzyskanie wysokiej jakości widzenia.

Soczewki PNX

Materiał o indexie 1,53 jest nadzwyczaj odporny na uderzenia. Soczewki w tym materiale są cienkie, lekkie, zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, posiadają doskonałe właściwości optyczne. Ze względu na wyjątkową wytrzymałość, polecane są do opraw typu „patent” i „żyłka”. Istnieje możliwość podniesienia standardu soczewek poprzez nałożenie najnowocześniejszych powłok antyrefleksyjnych. Daje to większą przejrzystość, zwiększoną odporność na zarysowania oraz doskonały komfort widzenia.

Essilor szkła

Zapraszamy do naszych salonów optycznych

Zapraszamy serdecznie do salonu Optyk Sala! Nie zwlekaj, odwiedź nas już dzisiaj i przekonaj się, dlaczego Hoya to wybór, który zmienia życie. Zaufaj ekspertom i zadbaj o swoje oczy z Optyk Sala i Hoya.

W naszym salonie optycznym, oprócz doskonałych szkieł Hoya, znajdziesz również szeroką gamę oprawek renomowanych producentów. Przyjdź i przymierz różne oprawki, a nasz doświadczony personel pomoże Ci znaleźć idealne połączenie szkieł i oprawek, które podkreślą Twój charakter i zapewnią maksymalny komfort. Zapraszamy!

Nasze salony

Salon Mickiewicza

ul. Mickiewicza 37
01-625 Warszawa Żoliborz
+48 22 560 21 81

+48 792 132 111

kontakt@optyksala.pl

Główna siedziba firmy
Salon optyczny, Pracownia optyczna, Optometrysta, Gabinet refrakcji wzroku, Dobór soczewek kontaktowych

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 10:00-19:00
Sobota: 10:00-14:00

Salon Czumy (przychodnia)

ul. Waleriana Czumy 1
01-355 Warszawa Bemowo
+48 22 664 98 70

kontakt@optyksala.pl

Salon optyczny
Gabinet refrakcji wzroku

Godziny otwarcia:
Pon.- Pt.: 10:00-18:00

Nasze marki