Maui Jim

Priorytetem firmy w wyborze oferty okularów przeciwsłonecznych jest zapewnienie klientom optymalnej ochrony przed słońcem. Okulary Maui Jim powstały na Hawajach gdzie słońce świeci przez cały rok. Żadne inne okulary przeciwsłoneczne nie oferują tego samego poziomu wyrazistości, ochrony i wzbogacenia barw jak opatentowane soczewki „PolarizedPlus2“.

Przeciwsłoneczne okulary Maui Jim nie zmieniają świata, ale zmieniają sposób w jaki go postrzegasz. W Maui Jim uczymy się od słońca. Jest ono taką samą częścią naszego życia jak powietrze, którym oddychamy. Zawsze znajdujemy nowe sposoby odkrywania kolejnych żywych barw świata, równocześnie chroniąc oczy przed skutkami ostrych odblasków i szkodliwego promieniowania.

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne Maui Jim są zalecane przez Skin Cancer Foundation (Fundację na rzecz walki z rakiem skóry) jako skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV dla oczu i otaczającej je skóry.

Wiodąca technologia soczewek pozwala kolorom zajaśnieć. Soczewki PolarizedPlus2 eliminują 99,9 odblasków, neutralizują 95% szkodliwego promieniowania niebieskiego (HEV) i w 100% blokują szkodliwe promieniowanie UV, jednocześnie w niezrównany sposób wzmacniając postrzeganie barw. Kolekcja oferuje szereg stylowych modeli, które są wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Okulary są dostępne w salonie OPTYK Sala na warszawskim Żoliborzu.

Maui Jim